O Jartom Magazyny i hale produkcyjne Konferencja logistyczna

 
Zapowiedzi Partnerów Konferencji


DIAMENTOWY SPONSOR KONFERENCJI

MLP GROUP S.A.

 
Marka MLP Group będzie podczas Konferencji Specjalistów Logistyki towarzyszyła osobowościom świata logistyki i rynku magazynowego w roli Diamentowego Sponsora Wydarzenia.

Tak duże zaangażowanie MLP Group potwierdza wybór JARTOM, jako przedstawiciela prezentowanych cech i wyznawanych wartości, takich jak potencjał rozwojowy, zaufanie klientów, oryginalne i innowacyjne rozwiązania proptech, pro-ekologiczny charakter działalności.

Spółka MLP Group specjalizuje się w budowie i zarządzaniu nowoczesnymi parkami magazynowymi. Na rynku nieruchomości komercyjnych działa od ponad 20 lat. Zajmuje czołową pozycję na rynku krajowym oraz prowadzi ekspansję za granicą, gdzie priorytetowy jest rynek niemiecki.

MLP Group wyróżnia się na rynku wysokim standardem obsługi. Widać to szczególnie przy realizacji nietypowych projektów. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i szerokich kompetencjach występuje w roli eksperta i wykonawcy przy projektach build-to-suit (BTS) przygotowywanych pod indywidualne wymagania najemcy. Potencjał zabudowy na posiadanych gruntach sięga blisko 1,1 mln m2 nowoczesnej powierzchni.

JARTOM Real Estate, jako agent MLP Group, zaprasza potencjalnych najemców do nowoczesnych parków logistycznych, doskonale zlokalizowanych we wszystkich kluczowych regionach magazynowych Polski, a w szczególności w okolicach lub w granicach największych miast i aglomeracji. Informacje o wolnych powierzchniach do wynajęcia naszego Partnera znajdiecie Państwo pod linkiem Hale i magazyny do wynajęcia w MLP Group
 

DIAMENTOWY SPONSOR KONFERENCJI

ALIOR BANK

 
Alior Bank jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce. Jego akcje wchodzą w skład indeksu WIG20 skupiającego największe spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Strategia biznesowa banku zakłada rozwój nowoczesnej bankowości detalicznej oraz bankowości dla klientów biznesowych w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Alior Bank to pierwszy w Polsce startup’owy bank, który od samego początku swojej działalności stawia na innowacje i wyznacza trendy w bankowości internetowej na rodzimym rynku, wykorzystuje sztuczną inteligencje i biometrię.

Zobaczcie ofertę obsługi bankowej w zakresie finansowania inwestycji, którą Alior Bank przygotował dla klientów biznesowych z branży logistycznej i magazynowej - Pobierz PDF

ZŁOTY SPONSOR KONFERENCJI

WISENE Sp. z o.o.

 
Firma WISENE jest polską firmą technologiczną, której celem jest opracowywanie, rozwój, produkcja i sprzedaż aplikacji wykorzystujących technologię Sieci Bezprzewodowych Czujników (ang. WSN), szczególnie w obszarze Systemów Zdalnego Monitorowania oraz Aktywnych Systemów Bezpieczeństwa, które są odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby opieki i bezpieczeństwa.
Firma oferuje pierwszy innowacyjny produkt zgodny z tymi koncepcjami – system automatycznego, laserowego monitoringu konstrukcji dachów - WISENE® Roof Monitoring System – pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i na świecie. Firma WISENE jest jedynym producentem i dostawcą tego rozwiązania.


Poznaj więcej szczegółów o WISENE® Roof Monitoring System - Pobierz PDF
 

Patronat Honorowy 

Uczestnicy Konferencji


 
Partnerzy Konferencji 
Zostań Partnerem Zobacz program Zdobądź bilet
Klienci JARTOM Real Estate

Jesteś, byłeś lub chcesz być Klientem JARTOM? Zaproszenie do udziału w Konferencji szczególnie kierujemy do Ciebie. Referencje otrzymaliśmy od:


 
Zobacz więcejDla kogo Konferencja?Jesteś użytkownikiem hali magazynowej lub przemysłowej

Budujesz lub chcesz wybudować halę

Oferujesz lub potrzebujesz wyposażenia hal

Myślisz o nowej lokalizacji dla swojego magazynu

Kierujesz firmą, która posiada magazyny

Interesuje Cię proptech lub oferujesz ciekawe rozwiązania

Jesteś logistykiem

Zajmujesz się intralogistyką

Należysz do służb utrzymania ruchu

Zajmujesz się kadrami w logistyce

Świadczysz usługi dla rynku magazynowego lub przemysłowego

Zajmujesz się ekologicznymi rozwiązaniami dla logistyki i magazynowania

Zarządzasz zasobami w firmie

Pracujesz w magazynie na kierowniczym stanowisku

Interesuje Cię przyszłość logistyki

Oferujesz lub potrzebujesz rozwiązań finansowych lub ubezpieczeniowych

Klienci JARTOM Real Estate

Jesteś, byłeś lub chcesz być Klientem JARTOM? Zaproszenie do udziału w Konferencji szczególnie kierujemy do Ciebie. Referencje otrzymaliśmy od:


 
Zobacz więcej