Zapowiedzi Partnerów Konferencji


DIAMENTOWY SPONSOR KONFERENCJI

MLP GROUP S.A.

 
Marka MLP Group będzie podczas Konferencji Specjalistów Logistyki towarzyszyła osobowościom świata logistyki i rynku magazynowego w roli Diamentowego Sponsora Wydarzenia.

Tak duże zaangażowanie MLP Group potwierdza wybór JARTOM, jako przedstawiciela prezentowanych cech i wyznawanych wartości, takich jak potencjał rozwojowy, zaufanie klientów, oryginalne i innowacyjne rozwiązania proptech, pro-ekologiczny charakter działalności.

Spółka MLP Group specjalizuje się w budowie i zarządzaniu nowoczesnymi parkami magazynowymi. Na rynku nieruchomości komercyjnych działa od ponad 20 lat. Zajmuje czołową pozycję na rynku krajowym oraz prowadzi ekspansję za granicą, gdzie priorytetowy jest rynek niemiecki.

MLP Group wyróżnia się na rynku wysokim standardem obsługi. Widać to szczególnie przy realizacji nietypowych projektów. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i szerokich kompetencjach występuje w roli eksperta i wykonawcy przy projektach build-to-suit (BTS) przygotowywanych pod indywidualne wymagania najemcy. Potencjał zabudowy na posiadanych gruntach sięga blisko 1,1 mln m2 nowoczesnej powierzchni.

JARTOM Real Estate, jako agent MLP Group, zaprasza potencjalnych najemców do nowoczesnych parków logistycznych, doskonale zlokalizowanych we wszystkich kluczowych regionach magazynowych Polski, a w szczególności w okolicach lub w granicach największych miast i aglomeracji. Informacje o wolnych powierzchniach do wynajęcia naszego Partnera znajdiecie Państwo pod linkiem Hale i magazyny do wynajęcia w MLP Group
 

ZŁOTY SPONSOR KONFERENCJI

WISENE Sp. z o.o.

 
Firma WISENE jest polską firmą technologiczną, której celem jest opracowywanie, rozwój, produkcja i sprzedaż aplikacji wykorzystujących technologię Sieci Bezprzewodowych Czujników (ang. WSN), szczególnie w obszarze Systemów Zdalnego Monitorowania oraz Aktywnych Systemów Bezpieczeństwa, które są odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby opieki i bezpieczeństwa.
Firma oferuje pierwszy innowacyjny produkt zgodny z tymi koncepcjami – system automatycznego, laserowego monitoringu konstrukcji dachów - WISENE® Roof Monitoring System – pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i na świecie. Firma WISENE jest jedynym producentem i dostawcą tego rozwiązania.


Poznaj więcej szczegółów o WISENE® Roof Monitoring System - Pobierz PDF
 


SREBRNY SPONSOR KONFERENCJI

T.H. ALPLAST Sp. z o.o. Sp.k.

 
Firma Alplast jest integratorem systemów informatycznych świadczącym usługi informatyczne podmiotom o różnorodnym profilu działalności i wspiera firmy w ich rozwoju oraz podnoszeniu ich konkurencyjności.
Oferta ALPLAST obejmuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług informatycznych. Głównym celem ich działalności jest pełna obsługa informatyczna firm, szkół, przedsiębiorstw, urzędów samorządowych i organizacji a główną ich zaletą jest wysoka jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne warunki finansowe. Umożliwiło to ALPLAST zdobycie bardzo silnej pozycji na rynku IT.


Jesteś zainteresowany ofertą T.H. ALPLAST? Kontakt oraz pełny wachlarz ich usług znajdziesz tutaj - Pobierz PDF
 


 
Patronat Honorowy 

Uczestnicy Konferencji


 
Partnerzy Konferencji
 
Zostań Partnerem Zobacz program Zdobądź bilet
Klienci JARTOM Real Estate

Jesteś, byłeś lub chcesz być Klientem JARTOM? Zaproszenie do udziału w Konferencji szczególnie kierujemy do Ciebie


 
Zobacz więcej