O Jartom Magazyny i hale produkcyjne Konferencje logistyczne

 
 
Lokalizacja


HOTEL LORD   ★★★★

 

Warszawa, Al. Krakowska 218.

Początek lata to wspaniały moment do uczestniczenia w Konferencji w miejscu godnym lordów. Ponad 500 mkw powierzchni będzie oddane do wykorzystania przez uczestników Konferencji.

Hotel mieści się w doskonale skomunikowanej okolicy, zaledwie 5 minut jazdy od Lotniska im. Fryderyka Chopina i 7 minut od centrum Warszawy. To miejsce, które w idealnych proporcjach łączy elegancję i klasyczny styl wystroju wnętrz z najnowocześniejszym wyposażeniem oraz bogactwem form aranżacji przestrzeni. Piękne otoczenie, eleganckie wnętrza, urok nocnej panoramy Warszawy, wyśmienita kuchnia - to wszystko pozwoli uczestnikom Konferencji poprowadzić biznesowe interesy na najwyższym poziomie.
Hotel Lord w Warszawie przygotował dla Uczestników Konferencji SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ NA NOCLEG!

Rezerwacji można dokonywać na dwa sposoby:
➡️ telefonicznie: +48 22 574 20 10
➡️ mailowo: Warszawa@HotelLord.pl

Zapraszamy i udostępniamy Wam link do strony hotelu http://hotellord.pl/ 
Organizator Konferencji - JARTOM REAL ESTATE


Jartom Real Estate to wiodąca firma doradcza o ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości magazynowych.

Od 1992 roku specjalizujemy się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Wszyscy nasi doradcy to prawdziwi profesjonaliści, z niezbędną wiedzą i doświadczeniem - pomogą w negocjacjach, sprostają każdym proceduralnym i formalnym wyzwaniom.
 
Doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy w finalizacji transakcji a w naszej ofercie znajdziesz magazyny dla różnych dziedzin przemysłu, produkcji czy handlu. 

Biuro Organizatora:

JARTOM REAL ESTATE
ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa
NIP: 527-015-66-77, REGON: 010826614    
Konto w PeKaO S.A. IV O/Warszawa 
27124010531111000004424927


 
Patronat Honorowy 

Uczestnicy Konferencji


 
Partnerzy Konferencji
 
Zostań Partnerem Zobacz program Zdobądź bilet
Klienci JARTOM Real Estate

Jesteś, byłeś lub chcesz być Klientem JARTOM? Zaproszenie do udziału w Konferencji szczególnie kierujemy do Ciebie


 
Zobacz więcej